Novinky z konce léta

vytvořil: Jiří Bureš

Degustace: Vybrané novinky z konce léta
ve čtvrtek 13. 9. od 18:30 hod.

Řízená degustace novinek od nás i ze zahraničí. Ze spousty novinek jsme vybrali a ochutnáme m.j. pálavský Aurelius s vinařství Pergen další krásně minerální vína z vinařství Hamerník, slovenská vína za velmi příznivou cenu, vína z Bílovic, Čejče a také dobroty z Čech. 
 
Min. 10 vzorků. Cena 269 Kč včetně občerstvení (chléb, sýr).
Prostory jsou kapacitně omezené, proto místo rezervujeme pouze po uhrazení účastnického poplatku - a to buď přímo ve Vino-thé-ce nebo na účet č. 2600335516/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno).

Vino-thé-ka, Pernštýnská 40, Pardubice, info@vino-the-ka.cz, www.vino-the-ka.cz, tel. 603 724 899.


Bonus pro naše milovníky vín
V rámci degustací zavádíme slevu na všechna objednaná vína. Ale nejen to, pro všechny od nynějška platí, že při zakoupení 5 kartonů (tj. 30 lahví) mají jednu degustaci pro jednu osobu zdarma. Není třeba zakoupit vína najednou, můžete střádat počet třeba po jedné lahvince neomezenou dobu. A nemusíte mít ani žádnou kartu, stačí se nahlásit obsluze ve Vino-thé-ce a nechat si počet lahví zapsat.

Burčáková sezóna
Pravidelně každý týden, obvykle ve středu, máme poctivý burčák ze Zaječí, aktuálně z Mülleru Thurgau. Skladovat nejde a tak se v dobrém stavu doprodá v sobotu ev. v neděli. Tak neváhejte. Aktuální info najdete na našem facebooku.

Jdi zpět