Aktuality

Gurmánský portugalský večer

Gurmánský portugalský večer

ve středu 6. 6. od 18:30 hod.

Ochutnáme skvělá portugalská vína a také portugalské speciality. Těšit se můžete na různé varianty výborně ochucených mořských plodů (a kdo je nemusí, bude mít jinou možnost na výběr), bílá i červená vína a na závěr výběr z dezertních portských s několika variantami vaflí.
Večerem provází Ticiano Jordao s kolegou.

 

Min. 8 vín a 7 chodů. Cena 389 Kč včetně občerstvení.

Prostory jsou kapacitně omezené, proto místo rezervujeme pouze po uhrazení účastnického poplatku - a to buď přímo ve Vino-thé-ce nebo na účet č. 2600335516/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno).

 

_______________

 

Vino-thé-ka, Pernštýnská 40, Pardubice, info@vino-the-ka.cz, www.vino-the-ka.cz, tel. 603 724 899. 

Čti více ...

Květnové noviny našich vinařství

Květnové novinky našich vinařství

ve čtvrtek 17. 5. od 18:30 hod.

Ochutnáme vína moravských i českých vinařství - m.j. legendární Hibernal od Stejskala v suchém provedení 2017, nová vína od pana Šimečka, Fratavu z Vinařství pod Radobýlem a další zajímavosti několika dalších malých a dobrých vinařů. 

Čti více ...

Degustace vín vysokých vinařských škol

 

Degustace ve Vino-thé-ce

 

 

 

Soutěžní degustace Vysokých vinařských škol: Čechy vs. Morava

 

ve čtvrtek 5. 4. od 18:30 hod.

 

Vína z České zemědělské univerzity a Mendelovy univerzity - těšit se můžete nejen na známé odrůdy jako Rulandské šedé, Tramín, Hibernal, Sauvignon a další, ale i nové odrůdy Cerason a Erilon. Podzimní souboj středních vinařských škol byl velmi vyrovnaný, vína skvělá a zvítězily, možná překvapivě, Čechy - potvrdí vítězství i nyní?

 

Čti více ...

Soutěžní degustace vinařských škol - Valtice versus Mělník

Na čtvrteční soutěžní degustaci dne 23. listopadu 2017 porovnáme vína jediných dvou našich středních vinařských škol - Valtice a Mělník. Učí vinaře a dělají to dobře. Začátek v 18:30. Místo je třeba předem rezervovat.

Čti více ...

Degustace vinařství Johann W

Zámecké vinařství JOHANN W se nachází v malebném kraji Českého středohoří – v Třebívlicích. Vinařství navazuje na mnohasetletou tradici litoměřických vinic a připomíná příběh nenaplněné lásky Johanna Wolfganga Goetha k baronce Ulrice von Levetzow. Vína sklízejí úspěchy u zákazníků i na soutěžích - seznámí vás s nimi zástupce Zdeněk Janeček.

Čti více ...

Vína a portugalské delikatesy

Ochutnávka moravských, portugalských a španělských vín, která budou snoubena s portugalskými delikatesami, které představí pan Ticiano Jordao.

Čti více ...

Vinařství Konečný

O obrazech a víně